Blybergsporfyr med knopp i förgylld brons. Med löstagbar överstycke. Lock och mynningnaggar, hals med genomgående lagningar. (H.46)
17 500 SEK | 2014-04-27 10:59 |
17 400 SEK | 2014-04-11 14:24 |
17 200 SEK | 2014-04-24 10:26 |
7 000 SEK | 2014-04-23 22:56 |
100 SEK | Startpris |