Fot med skuren dekor av bl.a. akantusslingor. Korpus i förgylld trä. En arm saknas, mindre dekorskador, basen limmad. (H.36)
750 SEK | 2014-04-26 09:34 |
700 SEK | 2014-04-26 21:41 |
475 SEK | 2014-04-23 23:29 |
100 SEK | Startpris |