Nyckeldragare. Emaljerad urtavla märkt Bourdillon Stockholm. Boett i silver, stämplad Stockholm. Förgyllt urverk signerad Mich: Forsell Stockholm. Urtavlan med mindre hårsprickor och kantslitage. Bruksslitage. (D.65mm)
1 600 SEK | 2014-04-26 15:12 |
1 500 SEK | 2014-04-25 20:32 |
1 000 SEK | 2014-04-25 15:15 |
850 SEK | 2014-04-24 22:20 |
300 SEK | 2014-04-24 20:47 |
150 SEK | 2014-04-23 17:54 |
100 SEK | Startpris |