Skulptur i brons, "Myran". Signerad och numrerad no.349. (H.11)
8 400 SEK | 2014-04-27 11:06 |
8 300 SEK | 2014-04-20 11:24 |
6 900 SEK | 2014-02-26 13:47 |
3 500 SEK | 2014-04-19 18:58 |
100 SEK | Startpris |