Skulptur i brons, "Quand meme". Signerad. Gjutarstämpel Barbedienne. Lagningar, en arm saknas, bössan något böjd. (H.83)
2 000 SEK | 2014-04-25 22:57 |
1 900 SEK | 2014-04-25 23:11 |
1 000 SEK | 2014-04-19 19:20 |
325 SEK | 2014-04-23 23:32 |
125 SEK | 2014-04-20 15:29 |
100 SEK | Startpris |