Skulptur i grönpatinerad brons, "Boel-Britt". Signerad och daterad 1930. Gjutarstämpel Otto Meyers eftr.fud. (H.26,5)
2 800 SEK | 2014-04-27 12:14 |
2 700 SEK | 2014-04-27 00:14 |
2 100 SEK | 2014-04-24 21:58 |
1 400 SEK | 2014-04-20 21:44 |
1 100 SEK | 2014-04-20 21:29 |
100 SEK | Startpris |