Brons. I form av gosse bärande dekor. Fontänbad i koppar. Bruksslitage, skulpturens fötter med lagning. (Skulpturens H.74, badets D.95)
3 100 SEK | 2014-04-23 16:00 |
3 000 SEK | 2014-04-26 22:45 |
1 400 SEK | 2014-04-26 16:07 |
500 SEK | 2014-04-22 21:55 |
100 SEK | Startpris |