I form av romersk mansfigur. Osignerad. Ställvis med färgsläpp och ytkrackeleringar. (H.64)
2 000 SEK | 2014-04-27 10:43 |
1 900 SEK | 2014-04-27 10:30 |
1 200 SEK | 2014-04-26 22:21 |
1 000 SEK | 2014-04-25 22:57 |
900 SEK | 2014-04-26 18:19 |
800 SEK | 2014-04-26 12:55 |
500 SEK | 2014-04-20 02:42 |
100 SEK | 2014-04-19 19:06 |
100 SEK | Startpris |