Olja på duk, skogsbryn med vattendrag och fåglar. Signerad. (100x126)
1 700 SEK | 2014-04-27 09:43 |
1 600 SEK | 2014-04-26 22:25 |
1 500 SEK | 2014-04-26 21:29 |
1 000 SEK | 2014-04-26 20:53 |
950 SEK | 2014-04-25 22:58 |
750 SEK | 2014-04-26 14:26 |
650 SEK | 2014-04-21 22:40 |
450 SEK | 2014-04-25 19:51 |
300 SEK | 2014-04-23 23:34 |
100 SEK | Startpris |