Etsning, "To Abraham van der Meulen". Signerad och daterad 75. Numrerad 1/90. Inramad. (63x49)
6 200 SEK | 2014-04-27 09:51 |
6 100 SEK | 2014-04-27 11:49 |
5 200 SEK | 2014-04-26 21:50 |
4 000 SEK | 2014-04-20 16:54 |
100 SEK | Startpris |