Olja på duk, interiör med kvinna. Dubblerad. Något nedklippt. I senare ram. Äldre duklagningar. (50x71)
1 500 SEK | 2014-04-25 17:23 |
1 500 SEK | 2014-04-25 23:28 |
1 100 SEK | 2014-04-25 22:58 |
325 SEK | 2014-04-23 23:35 |
100 SEK | Startpris |