Färglitografi, interiör med poserande kvinna. Signerad och numrerad 17/275. Inramad. (46x33)
2 100 SEK | 2014-04-27 11:41 |
2 000 SEK | 2014-04-25 17:24 |
1 600 SEK | 2014-04-24 21:59 |
1 100 SEK | 2014-04-24 19:02 |
600 SEK | 2014-04-22 19:01 |
400 SEK | 2014-04-20 20:02 |
100 SEK | Startpris |