Färglitografi, stilleben med seldon. Signerad och numrerad 153/360. (117x114)
4 000 SEK | 2014-04-27 11:40 |
3 900 SEK | 2014-04-27 08:17 |
750 SEK | 2014-04-21 14:55 |
600 SEK | 2014-04-20 08:56 |
100 SEK | 2014-04-19 22:07 |
100 SEK | Startpris |