Torrnålsgravyr, "Ingrid och gobelängen". Signerad och numrerad I etat 5/15. Inramad. (29,5x18)
4 200 SEK | 2014-04-27 11:42 |
4 100 SEK | 2014-04-26 11:33 |
1 400 SEK | 2014-04-24 22:33 |
1 200 SEK | 2014-04-24 15:51 |
650 SEK | 2014-04-22 21:58 |
125 SEK | 2014-04-20 10:59 |
100 SEK | Startpris |