Etsning, komposition. Signerad och numrerad 32/100. Inramad. (43x60)
1 700 SEK | 2014-04-27 09:53 |
1 600 SEK | 2014-04-26 21:46 |
500 SEK | 2014-04-25 17:05 |
300 SEK | 2014-04-23 14:23 |
100 SEK | Startpris |