Färglitografi, festscen. Signerad och numrerad 148/460. Inramad. (46x65)
1 300 SEK | 2014-04-27 11:35 |
1 200 SEK | 2014-04-26 18:59 |
1 100 SEK | 2014-04-25 17:05 |
800 SEK | 2014-04-26 00:37 |
600 SEK | 2014-04-22 19:03 |
550 SEK | 2014-04-20 03:59 |
100 SEK | Startpris |