Etsning, "Une bague". Signerad, i plåten daterad 1906. Inramad. (21,5x16)
5 200 SEK | 2014-04-27 10:30 |
5 100 SEK | 2014-04-27 05:31 |
4 500 SEK | 2014-04-26 17:30 |
2 500 SEK | 2014-04-24 21:11 |
200 SEK | 2014-04-22 22:00 |
100 SEK | Startpris |