Olja på duk, man i fiskebod. Signerad. (60x44)
600 SEK | 2014-04-25 22:35 |
550 SEK | 2014-04-22 20:39 |
325 SEK | 2014-04-23 23:36 |
150 SEK | 2014-04-20 20:08 |
100 SEK | Startpris |