Olja på träskiva, åkerlandskap med kvinna. Signerad. (21x14,5)
3 900 SEK | 2014-04-27 11:28 |
3 800 SEK | 2014-04-27 11:19 |
2 300 SEK | 2014-04-25 22:59 |
1 500 SEK | 2014-04-21 23:11 |
1 300 SEK | 2014-04-21 22:43 |
125 SEK | 2014-04-20 18:47 |
100 SEK | 2014-04-19 18:59 |
100 SEK | Startpris |