Olja på duk, hamnbild med flickor. Osignerad. I senare ram. (29x34)
1 300 SEK | 2014-04-25 22:59 |
1 200 SEK | 2014-04-22 09:25 |
650 SEK | 2014-04-20 05:58 |
100 SEK | Startpris |