Olja på duk, landskap med figurer. Osignerad. (25x30)
4 100 SEK | 2014-04-26 11:34 |
4 100 SEK | 2014-04-26 19:52 |
2 600 SEK | 2014-04-26 10:50 |
400 SEK | 2014-04-23 20:34 |
100 SEK | 2014-04-20 15:43 |
100 SEK | Startpris |