Motiv med blomsterurna. Färgslitage, lagningar. (132x58)
2 600 SEK | 2014-04-27 11:58 |
2 500 SEK | 2014-04-27 11:56 |
2 000 SEK | 2014-04-27 11:50 |
1 100 SEK | 2014-04-26 22:19 |
800 SEK | 2014-04-26 18:55 |
225 SEK | 2014-04-24 22:34 |
125 SEK | 2014-04-23 23:37 |
100 SEK | Startpris |