Brunmålad. Enligt uppgift från Malung. Äldre lagning, slitage. (H.20, L.26)
3 100 SEK | 2014-03-14 09:44 |
3 000 SEK | 2014-04-26 22:21 |
2 200 SEK | 2014-04-19 15:45 |
100 SEK | Startpris |