Bronserad och förgylld. För två ljus. Senare glas. Mindre färgslitage. (H.63, B.60)
1 000 SEK | 2014-04-27 11:55 |
950 SEK | 2014-04-24 09:37 |
950 SEK | 2014-08-23 19:38 |
800 SEK | 2014-04-20 20:09 |
250 SEK | 2014-04-19 19:58 |
100 SEK | Startpris |