Fanerad i alm. Sidor och skiva med inläggningar av bl.a. stjärnor. Originallås med nyckel. Renoverad, senare fötter, smärre fanersläpp. Tidigare proveniens konstnären Sam Uhrdin. (L.120 H.93)
4 600 SEK | 2014-04-24 12:15 |
4 500 SEK | 2014-04-26 22:55 |
4 300 SEK | 2014-04-26 21:40 |
1 800 SEK | 2014-04-25 20:53 |
900 SEK | 2014-04-19 15:36 |
500 SEK | 2014-04-20 21:43 |
125 SEK | 2014-04-20 10:51 |
100 SEK | Startpris |