Fanerad i bl.a. mahogny med inläggningar. Hörn i rot. Sidor med rombmönster. Senare beslag, skivan omfanerad, renoverad, mindre fanerskador. (H.83, B.107, Dj.60)
6 000 SEK | 2014-04-27 11:42 |
5 900 SEK | 2014-04-26 22:56 |
5 500 SEK | 2014-04-27 09:26 |
5 300 SEK | 2014-04-24 22:06 |
5 000 SEK | 2014-04-26 18:34 |
3 000 SEK | 2014-04-23 20:55 |
1 500 SEK | 2014-04-19 15:37 |
1 100 SEK | 2014-04-20 21:43 |
100 SEK | Startpris |