Hörnsoffa, soffa, stolar 4st, taburett samt bord. Senare bemålat, färgslitage, soffans klädsel med skador. Taburettens stoppning defekt, bordet med mindre skador. (Soffans L.170, hörnsoffan 172x120)
10 300 SEK | 2014-04-27 11:53 |
10 200 SEK | 2014-04-27 12:02 |
9 800 SEK | 2014-04-27 11:58 |
6 200 SEK | 2014-04-27 11:46 |
2 200 SEK | 2014-04-26 20:52 |
1 900 SEK | 2014-04-26 23:00 |
1 700 SEK | 2014-04-26 22:36 |
1 400 SEK | 2014-04-25 17:47 |
1 400 SEK | 2014-04-25 20:55 |
300 SEK | 2014-04-25 16:55 |
100 SEK | Startpris |