Fanerad i mahogny och rot. Beslag, dekorer och benavslut i mässing. Nyckel finns. Faner med krackeleringar, ställvis med ytslitage. (H.79, L.108, Dj.54)
2 700 SEK | 2014-04-27 11:48 |
2 600 SEK | 2014-04-26 23:01 |
1 900 SEK | 2014-04-26 22:26 |
1 300 SEK | 2014-04-26 18:26 |
1 000 SEK | 2014-04-21 23:25 |
700 SEK | 2014-04-19 15:39 |
400 SEK | 2014-04-20 21:49 |
100 SEK | Startpris |