Alrotsfanerad skiva. Tre-delad, svärtad och svarvad fot. Skiva krackeleringar, senare 1800-tals fot, skivan med kantskador. (H.73,5. 45x45)
1 700 SEK | 2014-04-27 09:37 |
1 600 SEK | 2014-04-26 21:02 |
1 400 SEK | 2014-04-26 20:41 |
950 SEK | 2014-04-25 22:28 |
400 SEK | 2014-04-26 19:41 |
250 SEK | 2014-04-21 22:28 |
100 SEK | 2014-04-19 21:10 |
100 SEK | Startpris |