Originalmålat. Raka, avsmalnande, kannelerade ben. Skurna bandflätor, pärlbård och fleuroner. Skivan senare bemålad, färgslitage. Tidigare från svenskt slott, proveniens lämnas till köpare. (H.75, 94x53)
6 200 SEK | 2014-04-27 11:44 |
6 100 SEK | 2014-04-27 10:02 |
3 800 SEK | 2014-04-27 10:37 |
3 200 SEK | 2014-04-26 21:03 |
3 000 SEK | 2014-04-26 18:38 |
1 000 SEK | 2014-04-24 22:21 |
850 SEK | 2014-04-21 22:29 |
450 SEK | 2014-04-20 21:50 |
175 SEK | 2014-04-20 19:35 |
150 SEK | 2014-04-19 18:59 |
125 SEK | 2014-04-19 17:17 |
100 SEK | 2014-04-19 16:42 |
100 SEK | Startpris |