Mahogny. Bricka i bemålad gjutjärn märkt "Laherat hos O.F.Richman Sundbord & Sandsberg." Raka avsmalnade ben. Fanerskador, slitage, ett ben ostabilt, skivans bemålning med hårt slitage. (H.80, 95x65)
2 800 SEK | 2014-04-27 12:01 |
2 700 SEK | 2014-04-27 12:02 |
1 500 SEK | 2014-04-27 10:53 |
1 200 SEK | 2014-04-26 20:54 |
850 SEK | 2014-04-22 10:40 |
175 SEK | 2014-04-24 21:38 |
100 SEK | Startpris |