Fanerad med inläggningar i flera träslag. Dekorer i mässing och förgylld mässing. Med två lådor och skrivklaff med inredning. Skiva i marmor. Nyckel finns. Skivans bakre hörn med skada, torrsprickor i faneren, mindre fläckar. (H.131, B.94, Dj.54)
2 000 SEK | 2014-04-27 09:59 |
1 900 SEK | 2014-04-26 22:26 |
1 100 SEK | 2014-04-25 17:49 |
1 000 SEK | 2014-04-19 15:41 |
300 SEK | 2014-04-20 21:50 |
100 SEK | Startpris |