Fanerat i teak. Med skjutdörrar och 5st lådor. Brännmärkt. Smärre slitage. (L.200, H.84, Dj.46)
4 600 SEK | 2014-04-27 11:56 |
4 500 SEK | 2014-04-27 11:50 |
4 300 SEK | 2014-04-27 11:54 |
3 500 SEK | 2014-04-27 10:54 |
3 100 SEK | 2014-04-27 07:49 |
2 400 SEK | 2014-04-23 16:22 |
2 400 SEK | 2014-06-14 03:17 |
2 300 SEK | 2014-04-25 17:50 |
1 500 SEK | 2014-04-21 23:26 |
550 SEK | 2014-04-20 14:24 |
100 SEK | 2014-04-19 15:44 |
100 SEK | Startpris |