I form av bevingad mansfigur. Osignerad. Ytslitage. (H.72)
6 300 SEK | 2014-04-27 11:47 |
6 200 SEK | 2014-04-27 10:37 |
5 000 SEK | 2014-04-26 23:07 |
2 100 SEK | 2014-04-25 22:14 |
1 900 SEK | 2014-04-25 20:38 |
1 700 SEK | 2014-04-22 15:30 |
500 SEK | 2014-04-20 02:29 |
100 SEK | 2014-04-19 21:57 |
100 SEK | Startpris |