Skulptur i marmor, mor med barn. Signerad. På sockel i sten. Baksida och en fot med lagning (H.51)
4 000 SEK | 2014-04-26 22:45 |
3 900 SEK | 2014-04-26 23:43 |
125 SEK | 2014-04-25 22:15 |
100 SEK | Startpris |