Etsning, "Sommar". I plåten signerad och daterad 1907. Inramad. (18x12)
2 900 SEK | 2014-04-27 11:38 |
2 800 SEK | 2014-04-27 11:15 |
2 500 SEK | 2014-04-27 06:19 |
1 900 SEK | 2014-04-26 22:43 |
1 700 SEK | 2014-04-25 22:49 |
1 200 SEK | 2014-04-25 19:16 |
800 SEK | 2014-04-24 23:29 |
500 SEK | 2014-04-19 19:37 |
400 SEK | 2014-04-20 10:58 |
350 SEK | 2014-04-19 22:02 |
100 SEK | Startpris |