Etsning, "Kronprinsessan Margareta". Blyertssignerad. Signerad och daterad 1914 i plåten. Inramad. (24,5x17,5)
3 100 SEK | 2014-04-24 13:47 |
3 000 SEK | 2014-04-24 21:08 |
325 SEK | 2014-04-20 10:58 |
275 SEK | 2014-04-19 22:02 |
100 SEK | Startpris |