Olja på duk, biblisk scen. Osignerad. I antik ram. Retuscher, äldre duklagningar. (97x141)
3 100 SEK | 2014-04-26 22:39 |
3 000 SEK | 2014-04-24 14:45 |
1 500 SEK | 2014-04-25 17:16 |
100 SEK | 2014-04-20 20:05 |
100 SEK | Startpris |