Med sex infattade blå stenar. Undertill stämplad Tsipis. Mindre ytslitage. (D.15, 182g.)
650 SEK | 2014-04-27 07:58 |
600 SEK | 2014-04-25 22:17 |
500 SEK | 2014-04-20 10:15 |
125 SEK | 2014-04-23 23:53 |
100 SEK | Startpris |