Olja på duk, biblisk scen. Signerad och daterad 1882. I senare ram. Mindre duklagningar. (149x105)
3 000 SEK | 2014-04-26 22:31 |
2 900 SEK | 2014-04-27 09:46 |
1 300 SEK | 2014-04-25 23:31 |
1 200 SEK | 2014-04-25 08:00 |
550 SEK | 2014-04-19 20:04 |
550 SEK | 2014-04-20 20:37 |
100 SEK | Startpris |