Olja på duk, bröllopet i Kaanan. Osignerad. Dubblerad duk. I senare ram. Äldre lagningar. (103x145)
4 300 SEK | 2014-04-26 23:00 |
4 200 SEK | 2014-04-26 23:10 |
2 300 SEK | 2014-04-25 17:16 |
1 000 SEK | 2014-04-19 22:05 |
100 SEK | Startpris |