Olja på pannå, hamnbild med figurer. Signerad. (37x45)
4 800 SEK | 2014-04-25 18:26 |
4 700 SEK | 2014-04-27 09:41 |
4 500 SEK | 2014-04-22 21:03 |
1 600 SEK | 2014-04-20 10:40 |
100 SEK | Startpris |