Bemålade sidor. Locket fanerat med inläggningar. Nyckelskylt i ben. Fodralnyckel saknas. Ytslitage, mindre fanersläpp, spelverket ej komplett. (H.14, L.49, Dj.21)
1 300 SEK | 2014-04-20 14:04 |
1 200 SEK | 2014-04-25 21:39 |
400 SEK | 2014-04-23 18:38 |
200 SEK | 2014-04-21 14:37 |
150 SEK | 2014-04-20 21:55 |
100 SEK | 2014-04-20 00:10 |
100 SEK | Startpris |