Olja på duk, åkerlandskap med figurer. Signerad och daterad 93. I samtida ram med mindre dekorskador. (80x113)
15 200 SEK | 2014-04-27 11:58 |
15 100 SEK | 2014-04-27 05:30 |
12 600 SEK | 2014-04-26 17:29 |
8 000 SEK | 2014-04-24 18:28 |
1 700 SEK | 2014-04-20 22:14 |
1 200 SEK | 2014-04-21 19:48 |
100 SEK | Startpris |