Bladen stämplade LF Stålbergh Ståhlfors. Ett skaft med lagning. (LL.24,5)
1 700 SEK | 2014-04-27 11:55 |
1 600 SEK | 2014-04-24 21:38 |
800 SEK | 2014-04-23 20:39 |
150 SEK | 2014-04-23 10:55 |
100 SEK | Startpris |