Olja på duk, sameråd. Signerad. I samtida ram. Äldre duklagningar. (71x99)
11 100 SEK | 2014-04-24 17:41 |
11 000 SEK | 2014-04-27 11:38 |
8 000 SEK | 2014-04-24 11:37 |
1 700 SEK | 2014-04-23 09:54 |
1 500 SEK | 2014-04-21 23:31 |
100 SEK | 2014-04-19 15:42 |
100 SEK | Startpris |