Akvarell, ängsscen med träd och blomster. Signerad. (37x44)
2 900 SEK | 2014-04-27 08:39 |
2 800 SEK | 2014-04-27 07:49 |
2 400 SEK | 2014-04-26 22:46 |
2 000 SEK | 2014-04-26 12:37 |
1 800 SEK | 2014-04-25 17:18 |
1 400 SEK | 2014-04-22 19:29 |
500 SEK | 2014-04-19 20:56 |
100 SEK | Startpris |