Olja på duk, bergslandskap med herde och boskap. Bär signatur och datering. Duklagningar, fernissad, dubblerad duk. I samtida ram. (96x126)
4 700 SEK | 2014-04-27 09:36 |
4 600 SEK | 2014-04-27 12:03 |
3 500 SEK | 2014-04-26 10:49 |
300 SEK | 2014-04-19 17:15 |
100 SEK | Startpris |