Olja på duk, motiv med Sankt Augustine. Osignerad. Dubblerad duk, mindre duklagningar. (133x97)
3 100 SEK | 2014-04-27 11:49 |
3 000 SEK | 2014-04-27 11:56 |
2 300 SEK | 2014-04-26 09:26 |
100 SEK | 2014-04-19 22:06 |
100 SEK | Startpris |