Olja på duk, kopia efter Bengt Nordenbergs "Tiondemöte i Skåne". Signerad och daterad 1875. I samtida ram. (88x120)
2 100 SEK | 2014-04-26 09:42 |
2 000 SEK | 2014-04-26 21:20 |
1 400 SEK | 2014-04-25 17:19 |
1 100 SEK | 2014-04-22 21:38 |
100 SEK | Startpris |